Osman Pamuk Hakkında
osman pamuk

GÜRSAN ISI Şubat 1992 de halen faaliyette bulunduğu adreste doğalgaz dönüşümü Proje ve Mühendislik işlemlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. O dönemde şu an yönetim kurulu başkanı olan OSMAN PAMUK İGDAŞ Beyoğlu Bölge Müdürlüğünde, Şebeke Müdürü görevini yürütmekteydi.

Osman PAMUK; 1976 yılında KTÜ Kimya Mühendisliği fakültesinden mezun olmuş 1977 yılında Koç grubuna bağlı OTOSAN otomobil fabrikasında proje geliştirme mühendisi olarak görev almış, yedek subaylık dönemi sonrası 1979 yılında I.E.T.T. Gaz fabrikalarında İşletme Mühendisi olarak görev yapmıştır. 1986 ve 1992 yılları arası İstanbulda doğalgaz dönüşümü hazırlık projelerinde önemli görevlerde bulunmuştur. 1992 Nisan ayında İGDAŞ' ta uzman olarak göreve başlamış, İstanbul gibi dünyanın en büyük dönüşüm projelerinden birinde görev almış, 1995 yılı sonu itibari ile İGDAŞ?daki görevinden ayrılmış ve GÜRSAN ISI  Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve başlamıştır. Geçen yılların verdiği tecrübe, bilgi ve deneyimlerini GÜRSAN ISI kanalıyla İstanbul halkına ve artık günümüzde tüm ülke insanına sunmaya başlamıştır.

Osman Pamuk : GÜRSAN ISI geçen 20 yıllık süreçte başta İstanbul olmak üzere yurdun bir çok ilinde ülkemiz insanına faydalı projelerle hizmet sunmuştur. Hizmet anlayışımız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışına göredir. Yeterli sayıda, donanımlı personelimizle bunu gerçekleştirecek güce sahibiz. Bir yapının ihtiyacı olan her türlü tesisat projesini gerçekleştirecek bilgi birikimi vardır. Isıtma, soğutma, buhar ve fabrika tesisatları başta olmak üzere özellikle ekmek fabrikalarının doğalgaz dönüşümünde en çok projeye sahip firma konumundayız. Sürekli araştırmacı ve yenilikçi yapısı ile ülkemiz insanına hizmete devam ediyoruz.


 

Merkez : Kartaltepe mah. Bitişik Bağlar Orta sok. No:25/C Bakırköy - İSTANBUL
Telefon: 0212 543 94 47 - 0212 571 72 61
GSM : 0532 313 22 55
Mail : info@gursanisi.com.tr