GürYak Hakkında

guryakGürsan Isı Türkiye?de ilk olarak KARAFIRINDA DOĞALGAZ kullanımını sektörün ve fırıncıların hizmetine sunmuştur. İstanbul dışında Samsun, Ankara, Erzincan, Yalova İzmit, Yalova, Bursa, Manisa, İzmir, Uşak, Ordu, Rize de dönüşümler gerçekleştirmiştir.


Geleneksek karafırınların, teknoloji ve günün gereksinimleriyle modernizasyonu projesi 2006 yılında sonuç verdi. Geleneksel fırınlarda odun ateşi yerine,doğalgazla aynı lezzette unlu mamüller üretilmeye başlandı. Gürsan Isı marka ve patent tescili ile de projeye kimlik kazandırdı. Karafırında doğalgaz kullanımı artık doğalgazın olduğu tüm şehirlerimizde kullanılmaya başlandı. İstanbul'da yaklaşık 500 ekmek üreticisi doğalgazla ekmek pişirmenin keyfini çıkarıyor. Artık fırınların duvarları ve tavanları duman ve isten kararmıyor. Odun yaştı, kalındı, çürüktü, alev tutmadı gibi sorunlar rafa kalkıyor.
Belki de en önemlisi artık kara fırınlardaki orman yangınları yavaş yavaş sona eriyor. Yani sistemin ana çıkış kaynağı olan ?Ormanlar Yok, Olmasın Türkiye Çöl Olmasın? deyişi ile bütünlük kazanıyor. Tüm ülkede yetkili gaz şirketlerinin onayı ve akredite kuruluşlarının izni ile yetkili bir gaz dönüşüm şirketi fırınınızı doğalgaza dönüştürebilir. Ama siz önce bu işin ilk uygulayıcısı Gürsan Isı?ya ulaşarak ?Güryak Atmosferik Brülör? ile hamurun alevle yolculuğuna tanık olun.


Sizde yakıttan %30 tasarruf ederek, temiz ve hijyenik bir şekilde çevre kirliliğine ve küresel ısınmaya neden olmadan üretim yapmaya ne dersiniz?
Karlılığınızı arttırarak sizi hem maddi, hem de manevi anlamda rahat ettirecek olan Gürsan Isı ile sizde mutlu ve karlı üreticiler arasına katılın.
Unutmayın; Ormanlar Yok Olmasın,  Türkiye Çöl Olmasın.

Güryak Fırın Çözümleri

Pide, Lahmacun Lavaş
Ekmek Fırını

regulator4


Karafırın ve Borulu taş fırınlar için TSE müracaat formları.
gursan3gursan3
gursan1 gursan2 gursan3
 

Merkez : Kartaltepe mah. Bitişik Bağlar Orta sok. No:25/C Bakırköy - İSTANBUL
Telefon: 0212 543 94 47 - 0212 571 72 61
GSM : 0532 313 22 55
Mail : info@gursanisi.com.tr